The ad Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) pallet stacker for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/10
Brand:
Toyota
Model:
Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell)
Type:
pallet stacker
Year of manufacture:
2006
Load capacity:
1250 kg
Lifting height:
4.15 m
Location:
Norway Kragerø
Placed on:
more than 1 month
Seller stock ID:
18977
Auction:
1
Execution date:
2024-04-15 10:00
Ending date:
2024-04-22 10:00
Condition
Condition:
used
Samsvarserklæring: Ja
MVA: mva tilkommer
Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva
Toyota Truck/palleløfter selges for kunde
Den er sertifisert og fikk nytt batteri i 2019
Noe slitasje på svinghjul blant annet
Får en feilmelding i perioder
men virker normalt når den slettes
Løftehøyde: 4,15m
Løftekapasitet: 1250kg
Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler
som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler
som ikke er beskrevet av Klaravik
har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt
eller har en annen agent som henter objektet
betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted